Головна Тернопіль На чиїй дачі встелять бруківку з Валової? (фото)

На чиїй дачі встелять бруківку з Валової? (фото)

Сьогодні тернополяни говорять про долю “тернопільського Арбату”, і пов’язують її із долею ремонту сумнозвісної Гайової. Ми також вирішили поцікавитись як ведеться роботи та, як же розпочався ремонт який не такий і дешевий для бюджету міста.

Якщо перед місцевими виборами тоді ще мер Заставний розпочав грандіозну реконструкцію Театрального майдану, який за рік “склювали голуби” і частину бруківки прийшлося замінити і явно не за гроші підрядника який виконував неякісно роботи, а за рахунок жителів міста.

Схожа ситуація розгортається на вулиці Валовій. З якої КАМАЗами вивозять стару бруківку яка виконана з натурального каменю і яку планують замінити на сучасну і як показала практика не таку і довговічну.

1 коментар

  1. За вартість старої бруківки можна 5 разів нову переложити!!! Кому в кишеню вона йде? Чому її просто не переклали? Якщо її бракує то чому не доставляють тією яку зняли з Гайової? Весь світ таку бруківку береже як зіницю ока бо вона є практично вічна, а у нас вона дійсно йде комусь з папіків на подвір”я…. Де прокуратура? Один камінчик такої бруківки вартує коло 10 євро, метр від 640 євро!!!!! Проста математика…стара бруківка вартує більше мільйона євро!!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here