Головна Тернопіль Міська рада про рейдерське захоплення землі на Будного

Міська рада про рейдерське захоплення землі на Будного

 Вчора ми повідомляли про конфлікт навколо стоянки на вулиці С. Будного. Про те, що навколо ділянки 0,6 гатриває судова тяганина, а комунальники вже зачищають ділянку від малих архітектурних форм. Аж сьогодні прес -служба Тернопільської міської ради спромоглася дати офіційну позицію з цього приводу.

«Ситуація, що склалася навколо земельної ділянки площею0,6 гана вулиці Будного це є рейдерська атака зі сторони людей, які незаконно облаштували там стоянку і до сьогоднішнього дня користуються землею без дозвільних документів, – відзначив Олег Фляк, директор КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» Тернопільської міської ради. – 22 березня цього року на сесії було прийнято рішення про передачу даної ділянки комунальному підприємству, 24 травня цього року з Міністерства юстиції ми отримали витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень. Тобто ми маємо документи на цю землю і сплачуємо податки».

За словами заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимира Камінського, найближчим часом буде проведено демонтаж малої архітектурної форми на вулиці Будного, яку встановили колишні орендарі.

«По-перше, термін оренди з товариством закінчився і міська рада відповідним рішенням не продовжила його, по-друге попередні орендарі використовували ділянку не за цільовим призначенням, адже у документах йшлося про облаштування промислового ринку, але аж ніяк не стоянки, – зауважує Володимир Камінський. – Знову ж таки, на засіданні виконкому прийнято рішення про демонтаж незаконно встановленої малої архітектурної форми на даній земельній ділянці. Крім того, КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» Тернопільської міської ради, має усі необхідні документи на користування земельною ділянкою площею0,6 гана вулиці Будного, а власником даної ділянки є громада міста».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here