Головна Тернопіль Міська рада дасть заробити черговому “свободівському” ПП на прибиранні парків

Міська рада дасть заробити черговому “свободівському” ПП на прибиранні парків

прибирання парків

прибирання парківПрибирання парків Тернополя під організацією управління парків є малоефективним та надто дорогим, вважає заступник міського голови Владислав Стемковський, повідомляє Номер один

Тому у міській раді розглядають варіант співпраці з приватними структурами, які працюватимуть ефективніше. Визначити підприємство планують шляхом проведення тендеру. Якщо відповідні зміни відбудуться, в управлінні доведеться скоротити близько 80 технічних працівників. Решту функцій управління парків буде збережено.

В управлінні парків переконують, що недопрацювання пов’язані саме з недостачею технічних працівників. На кожного з них припадає великий обсяг робіт, тому виникають деякі труднощі. Наразі управлінню дали час для налагодження роботи. Структурі пропонують переглянути організацію діяльності та шукати нові ефективні методи роботи.
Натомість у міській раді переконують, що кількісний штат працівників відповідає нормативам санітарного утримання міста. Водночас приватні підприємства оцінюють свої послуги значно дешевше, ніж це роблять комунальні. Наприклад утримання зелених насаджень ПП, коштує утричі дешевше, ніж КП, каже Владислав Стемковський. Відтак, для міста вигідніше працювати з приватниками.
За словами начальника управління культури Олександра Смика, нововведення загрожують паркам змінами далеко не в кращу сторону. Наприклад, якщо раніше штат працівників використовувався і для прибирання парків, і для інших робіт, то приватник виконуватиме тільки один вид робіт. Хто ж тоді виконуватиме додаткові роботи?
Наразі у міській ради пропрацьовуть ці моменти. У той час управління парків зобов’язали розробити два фінансових плани на наступний рік: один з урахування видатків на прибирання та утримання зелених насаджень, інший – без врахування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here