Головна Тернопіль КП взяло кредит аби купити “секонд”

КП взяло кредит аби купити “секонд”

Міська рада дозволила комунальному підприємству «Парк Загребелля» взяти в кредит 600 тисяч гривень. Банківську установу, яка позичить на три роки гроші, оберуть на конкурсних засадах. Для отримання кредиту у якості застави нададуть друкарську офсетну машину (п’ятиколірний офсетний друкарський верстат) «Heidelberg SpeedMaster 72F». Власне на придбання цього обладнання і потрібні фінанси. Не насторожує чиновників і той факт, що рік випуску верстату – 1992.

– Фахівці, які розглядали це питання, сказали, що він знаходиться в ідеальному стані і для поліграфії термін 20 років не є великим, – повідомив начальник управління стратегічного розвитку Юрій Дейнека.

Придбання друкарського верстату, як переконував на сесії чиновник, потрібне не тільки для того, щоб було де друкувати продукцію. А й щоби допомогти комунальному підприємству встати на ноги.

– КП «Загребелля» є збитковим. Нам потрібно його витягувати на рівень прибутковості. Вже частково досвід різографа, який має це комунальне підприємство, показало, що можна друкувати продукцію і заробляти на цьому гроші. За попередніми даними, за перший квартал, це підприємство виходить на точку беззбитковості. На нуль завдяки різографу. Ми прорахували і є бізнес-план, якщо друкувати на цьому верстаті не тільки бланки для міської ради, а й іншу продукцію, ми зможемо  реально заробляти гроші. Термін окупності обладнання становить від двох до трьох років, – зазначив Юрій Дейнека.

У міській раді порахували, що за рік на друці продукції поліграфічного характеру комунальне підприємство зможе заробити щонайменше 250 тисяч гривень. Водночас, яку саме продукцію будуть друкувати, чиновник конкретно пояснити не зміг.

– Може друкуватися продукція і для туристичної галузі, багато продукції рекламної, сувенірної і інших речей поліграфічного напрямку, – вигадує на ходу Юрій Дейнека, який жодного відношення до видавничої справи не має.

Дозволимо собі припустити, що до цього переліку можна сміливо додати і передвиборчі агітки. Потужності типографії вистачить, щоб забезпечити політичною макулатурою всеукраїнську кампанію окремо взятої партії, заначає За Збручем

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here