Головна Тернопіль Кому перепаде від міськради на цій сесії

Кому перепаде від міськради на цій сесії

куш

кушУ п’ятницю, 16 грудня, відбудеться чергова сесія Тернопільської міської ради. Саме на цьому пленарному засіданні, нагадаємо, планується передбачити в бюджеті збільшення видатків на 1 мільйон гривень на чиновників мерії, повідомляє“Тернопільський тиждень”

А ще, звичайно, будуть і землю роздавати. Кому? Щоб скласти для себе чітку картину того, кому виділяється земля в обласному центрі, варто вчитатися тільки в деякі проекти рішень з поміж більше ста, які виносяться на розгляд сесії.
Силовим структурам і місцевим олігархам
– Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,3142га для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. С.Будного Управлінню СБУ в Тернопільській області.
– Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,20га за адресою вул.Липова,39 під будівництво багатоквартирного житлового будинку Управлінню Міністерства внутрішніх справ України у Тернопільській області.

– Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 12,4914га для обслуговування викуплених будівель та споруд за адресою вул.Лук’яновича,8 ПП «Фабрика меблів «Нова» (директор – Михайло Грод)
– Про внесення змін в рішення міської ради від 17.06.2010р. №5/36/23 „Про надання земельної ділянки площею 1,2987га за адресою вул.Чумацька,1 ВАТ “Тернопіль-готель”
– Про внесення змін в рішення міської ради від 19.05.2011р. №6/8/83 „Про надання земельної ділянки площею 0,5309га за адресою вул.Замкова,14 ВАТ «Тернопіль-готель» (це підприємство, як і пивзавод «Опілля», належить народному депутату України Ярославу Джоджику).
– Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0315га для обслуговування та реконструкції з перебудовою та надбудовою нежитлової будівлі під виробничо-офісні приміщення за адресою вул.Д.Лук’яновича,8 гр.Демкурі Т.В. (мільйонер, власник «Атріуму»).
Без Лило не обійшлося
Ряд земельних ділянок буде віддано фірмі «Тернопільбуд», яку очолює голова депутатської комісії, «нашоукраїнець» Василь Лило
– Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0568га за адресою вул.А.Чайковського,45А гр.Лилу В.Й.(гендиректор фірми «Тернопільбуд»)
– Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0238га за адресою вул.А.Чайковського,45Б гр.Лилу В.В.(син пана Лило)
– Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0165га за адресою вул.А.Чайковського,42Б гр.Сінькевич А.І.(заступниця Лило з економічних питань)
– Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0317га за адресою вул.А.Чайковського,47А гр.Семерезу В.П.
– Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,0199га за адресою вул.А.Чайковського,43Б гр.Семерезу В.П., Семерез І.О.
Інше …
Також кілька ділянок віддають людям, які за дивним збігом обставин (!?) є однофамільцями чиновників та депутатів міськради.
– Про надання дозволу на розроблення проекту відведення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення садівництва за адресою вул.Березова,4 гр.Гладкій Г.В (депутат-свободівець з таким прізвищем очолює комісію і є власником ресторану «Братислава»).
– Про передачу у спільну приватну власність земельних ділянок громадянам гр.Мединська О.Я. та інші (чиновник з прізвищем Мединський очолює управління транспорту в Тернополі).
З поміж інших питань цікавими є ті, де депутати мають надати дозвіл КП “Тернопільелектротранс”, яке очолює пан Мастюх, депутат від «Фронт Змін», на отримання кредиту.
А от КП «Тернопільводоканал», яким керує ще один депутат від «Фронт Змін» Володимир Кузьма, депутати мають надати дозвіл на списання будівель та споруд комунальної власності.
Нагадаємо, що це далеко не повний перелік проектів рішень тільки однієї сесії. Висновки, шановні читачі, робіть самі…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here