Головна Тернопіль Кайда опікується передачею приміщень архіву УГКЦ

Кайда опікується передачею приміщень архіву УГКЦ

imagesПідтримка діяльності Державного архіву Тернопільської області, якому цьогоріч виповнюється 75 років, є надзвичайно важливою. На цьому наголосив народний депутат України від ВО «Свобода» Олексій Кайда.
Парламентар неодноразово скеровував депутатські запити та звернення щодо вжиття термінових заходів для вирішення питання завершення будівництва Державного архіву Тернопільської області, а також передачі приміщення колишнього монастиря домініканців по вул. Сагайдачного у м. Тернополі Українській Греко-Католицькій Церкві.
«Новий архів має високий ступінь готовності. Значний об’єм робіт уже виконано. Але завершити будівництво власними силами область не може, бо необхідна велика сума коштів. Має бути підтримка на рівні уряду. Саме тому я знову звернувся до керівника уряду щодо виділення коштів для завершення будівництва обласного архіву та повернення Церкві приміщень. Вирішення цього питання перебуває на контролі у віце-прем’єр-міністра України Олександра Сича», – наголосив Олексій Кайда.

1 коментар

  1. На жаль поганому танцюристу завжди щось завжає і тому в Тернополі досі не добудовані Державний архів та Тернопільська Обласна бібліотека. Пане Кайда не гоже Вам піаритися на на таких болячих для нас Тернополян питаннях. Треба мати совість та бути скромнішому .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here