Головна Тернопіль З “бєспрєдєлом” в Тернополі почав боротися депутат зі “свободівської більшості”

З “бєспрєдєлом” в Тернополі почав боротися депутат зі “свободівської більшості”

IMG_20141109_134653На вулиці 15 квітня у Тернополі  навпроти заводу «Оріон» невідомими особами було встановлено більше десятка металевих кіосків. Їх почали встановлювати у п’ятницю 7 листопада ввечері. Про якісь незначні зміни на округу №27 я можу не знати, але про істотне розширення ринку я б точно мав би мати інформацію. Окрім того декілька разів я різко засуджував розширення ринку на вул. 15 Квітня – Київська і це питання на сесії точно не розглядалось і не приймалось. – каже депутат по округу №27 Михайло Сиротюк.

У понеділок 10 листопада він звернувся в управління торгівлі, муніципальну поліцію та зареєстрував депутатське звернення щодо перевірки законності встановлення даних МАФ (малих архітекрутних форм)та вжиття заходів щодо їх усунення та приведення території до належного стану. Направив запит  як в управління ЖКГ, так і начальнику міського відділу УМВС України в Тернопільській області.

“В управлінні торгівлі міської ради та земельному відділі, як мені вдалось дізнатись нічого не знають про розширення ринку, ніяких дозволів не надавали на встановлення МАФ. Ще одним шоком є те що за оренду даних незаконно встановлених МАФів збирають чималу суму в гривнях, зараз цим би мали серйозно зацікавитись правоохоронні органи” – каже депутат.

На даних час є звернення про демонтаж даних самовільно встановлених об’єктів, це питання повинно бути винесено на чергове засідання виконавчого комітету Тернопільської міської ради.

“Хочу застерегти тернополян не укладати договорів та не оплачувати рахунків за оренду кіосків які не мають дозвільних документів.

Якщо ми хочемо жити по європеськи то повинні перш за все дотримуватись законів та порядку, тому таке свавілля є неприпустимим” – зауважив Михайло Сиротюк.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here