Головна Тернопіль За скільки “мертвих президентів США” можна стати вчителем у Тернополі?

За скільки “мертвих президентів США” можна стати вчителем у Тернополі?

DSCN2866На всеукраїнському сайті присвяченому фіксації проявів корупції Хабарам.net, користувач скаржиться, що для того, щоб  влаштуватися на роботу вчителем в Тернополі треба заплатити 1000-2000 тисячі доларів США,  а виховатилем в дошкільний дитячий заклад – 1000 доларів США. Ці питання одноособово вирішує лише керівник міського управління освіти і науки Ольга Похиляк пише користувач.

«Намагаючись влаштуватися на роботу в заклад освіти, підпорядкований Управлінню освіти Тернопільської міської ради, незмінним керівником якого з помаранчевих часів є Похиляк Ольга, просто жахаєшся, як до такого може докотитися структура.

Обійшовши близько 15 навчальних закладів — більшість директорів вказали на управління освіти, а дехто, кажучи правду в очі, щоб не ходити манівцями, відразу натякнув, що варто говорити про кадрове питання безпосередньо з начальником Ольгою Похиляк.

Запитавши в знайомих вчителів, дізнався, що прайси наступні: вчитель — від 1000 до 2000 доларів США, залежно від предмету навчання — хоч на англійську — такса відповідна, вихователем в садочок — 1000 дол.

Невідомо, як ця жіночка і досі всиділась на цій посаді, імовірно достатньо вдало застосовує вміння домовлятися», — йдеться у повідомленні.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here