Головна Тернопіль За несвоєчасне погодження документів на будівництво – штраф

За несвоєчасне погодження документів на будівництво – штраф

Керуючись ст.35;36;37 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» замовник (фізична або юридична особа, яка має намір щодо забудови території (однієї чи декількох земельних ділянок) і подала в установленому законодавством порядку відповідну заяву) зобов’язаний протягом семи календарних днів:

  1. з дня надіслання повідомлення до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю або реєстрації декларації про початок виконання підготовчих робіт, або з дня набуття права на виконання підготовчих робіт письмово поінформувати місцевий орган виконавчої влади чи орган місцевого самоврядування за місцезнаходженням об’єкта будівництва про початок виконання підготовчих робіт.
  2. з дня реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт або з дня набуття права на виконання будівельних робіт письмово поінформувати виконавчий орган сільської, селищної, міської ради або місцеву державну адміністрацію за місцезнаходженням об’єкта будівництва про початок виконання будівельних робіт.
  3. з дня видачі дозволу на виконання будівельних робіт або з дня набуття права на виконання таких робіт відповідно до частини п’ятої цієї статті письмово поінформувати виконавчий орган сільської, селищної, міської ради, місцеву державну адміністрацію за місцезнаходженням об’єкта будівництва про початок виконання будівельних робіт.

Неподання чи несвоєчасне подання замовником інформації про початок виконання підготовчих чи будівельних робіт та про введення в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта у випадках, коли подання такої інформації є обов’язковим, згідно із ст.96 Кодексу України про адміністративні правопорушення – тягне за собою накладення штрафу від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here