Головна Тернопіль Дорогий інтер’єр, смачні страви та доступні ціни – у Тернополі відкрили MAKSIM...

Дорогий інтер’єр, смачні страви та доступні ціни – у Тернополі відкрили MAKSIM (фото)

У Тернополі відкрили оновлений лаунж- ресторан «Маksim». До ремонту це було улюблене місце політиків – розкішний ресторан, для студентів – дискотека та для людей які живуть «нічним» життям – стильний лаунж.

Тепер відкрив двері оновлений лаунж комплекс в якому є єдиний відпочинковий простір, як для любителів майже домашнього затишку так і для бажаючих поспівати в карооке. Стиль приміщень витримано у сучасному богемно-класичному стилі. Цей заклад уже претендує на візитівку відпочинкового Тернополя.

Щотижня шеф-повар буде дивувати відвідувачів новою смачною стравою. До речі у ресторані можна заглянути у святая-святих ресторану – кухню та подивитися як готується ваша страва. Щодо цін  то вони вас також приємно здивують, адже у закладі такого рівня вони доступні для кожного пересічного тернополянина.

Як розповів дизайнер Олександр: «Ідея інтер’єру виношувалася 9 місяців, звичайно були труднощі у виконанні, деякі елементи неможливо було знайти. Але все вийшло гарно, я задоволений своєю роботою і тим, що ви бачите у цьому закладі»

Як вино було з реакції, керівника проекту Віталій Мариновський також задоволений роботою дизайнера і тим, що саме він має за честь керувати тим закладом який скоро стане одним із культових місць Файного міста.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here