Головна Тернопіль Де в Тернополі можна взяти в оренду державне майно

Де в Тернополі можна взяти в оренду державне майно

орендаПро переваги оренди державної нерухомості чимало підприємців знають уже не один рік. Це й прозорі, чітко прописані у договорах, умови оренди, що убезпечують від неприємних сюрпризів, і нижча орендна плата, порівняно із винайманням  приватизованих об’єктів тощо. До того ж, чимала частина орендної плати за державне нерухоме майно перераховується до державної скарбниці, а це – і зарплати бюджетникам, і соціальні виплати, і благоустрій населених пунктів…

«Зараз пропонуємо для оренди близько 60-ти об’єктів в області, – каже начальник відділу оренди державного майна РВ ФДМУ Світлана Мороз. – Більшість із них – нежитлові або спеціалізовані приміщення, які перебувають на балансі підприємств і організацій, підпорядкованих міністерствам і відомствам. Потенційні орендарі матимуть з чого вибрати».

Є такі об’єкти і в Тернополі. Це, зокрема, дві частини адміністративно-виробничого корпусу, балансоутримувачем яких є ДП  “Універсал-Авіа”.       Вони розміщені на території аеропорту й мають площу 315 та110 кв. м.

Величезне підвальне приміщення  – 2683,4 кв.м – можна орендувати на вул. Текстильній, 28 . Балансоутримувачем його є ТДНТП “Промінь”. На цій же вулиці, в будинку № 6 можна винаймати 15,25 кв.м в адмінбудівлі ДПС у Тернопільській області.

Є пропозиції і для тих, хто хоче бути ближче до центру міста. Це – частина приміщень автогаражу (202, 5 кв.м) на вул. Стадникової, 40. Балансоутримувачем його є Департамент агропромислового розвитку Тернопільської облдержадміністрації.

Детальніше про об’єкти та умови оренди можна дізнатися у регіональному відділенні Фонду держмайна України за тел. (0352) 52-36-38.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here