Головна Тернопіль В центрі міста на Чорновола – несанкціонований базар

В центрі міста на Чорновола – несанкціонований базар

Торгівля на чорновола

Торгівля на чорноволаБлизько сотні стихійних торговців нарахував кореспондент на вулиці Чорновола, 9 грудня в обід. Натовп покупців, продавців та простих перехожих заповнили весь тротуар так, що там було складно протиснутися — відчуття, ніби рухаєшся проходами Центрального ринку. А це ж звичайна вулиця у Центрі, пише 20 хвилин
– То так виглядає, ніби другий базар тут відкрили, – скаржиться тернополянин Володимир Корчак, який живе неподалік. – Раніше такого не було. А зараз навіть пройти не можливо.

Стихійні продавці торгують молоком, м’ясом, городиною та навіть іграшковими пухнастими собачками. Вони зайняли усю ділянку тротуару на вулиці Чорновола від перехрестя з вулицею Коперника, та продовжили “торговий ряд” розкладками з цигарками поштучно й насінням соняшника на вулиці Богдана Хмельницького. Продавці кажуть, що раніше торгували на вулиці Шептицького неподалік Центрального ринку. Але звідти періодично виганяє міліція.

– А куда ми маємо йти, раніше на базарі продавали а тепер нас звідтам вигнали! – каже бабуся з качкою та молоком, яка представилася Марією. Прізвище жінка не називає — бо розуміє що торгує незаконно. – Нам кажуть купляти торгові місця, але що я таке продаю — пару літрів молока і качку? Мені не вистарчить тих грошей що зароблю аби заплатити!

Цікаво, що 8 грудня міський голова видав розпорядження про ліквідацію стихійної торгівлі на вулиці Чорновола.

“Враховуючи численні скарги громадян міста, з метою недопущення несанкціонованої торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами на вул. В.Чорновола, Міському відділу УМВС України в Тернопільській області спільно з управлінням муніципальної поліції вжити невідкладних заходів щодо ліквідації несанкціонованої торгівлі на вул. Чорновола” – йдеться у розпорядженні.

Втім, стихійні торговці цим не переймаються — кажуть просто не мають куди іти.

– Муніципальна міліція не має якихось спеціальних запланованих рейдів на цій вулиці, – каже Начальник відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Тернопільської міської ради Катерина Калуш. – Вони періодично навідуються туди і припиняють стихійну торгівлю.

Зі слів людей, міліція та поліція і справді іноді розганяє торговців, однак вони відразу повертаються назад.

– Краще би вони уже десь там собі стихійно біля Центрального ринку і торгували, – ділиться своєю думкою Володимир Корчак. – Бо перенесли базар у центр міста. Хоча звичайно краще щоб не торгували ані там ані там.

Цікаво, що у міській раді раніше запевняли, що на ринках міста є 1000 вільних торгових місць, і що торговці з вулиці Шептицького підуть торгувати туди.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here