Головна Тернопіль В Угорщині пройдуть дні Тернопілля

В Угорщині пройдуть дні Тернопілля

Заступник голови – керівник апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Юрій Желіховський зустрівся із головою Державного самоврядування українців Угорщини пані Ярославою Хортяні.
Метою перебування пані Хортяні є поглиблення культурного співробітництва в рамках підписаного Меморандуму між Тернопільською облдержадміністрацією, Європейським конгресом українців, Державним самоврядуванням українців Угорщини.
Також в рамках перебування на Тернопільщині пані Хортяні планує відвідати Державний архів Тернопільської області та зустрітися з керівництвом обласної та міської рад.
Як зазначила пані Ярослава: «Неодмінно повинні пройти дні Тернопільщини в Угорщині. У відповідь українська громада може представити себе в області. Це дасть змогу об’єднати та залучити більшу кількість населення до співпраці».
Вона пообіцяла, по приїзді в Угорщину, звернулися до Міністерства закордонних справ України з проханням включити Тернопільську область в проект концепції співпраці із закордонними українцями.

«Розвиток культурного співробітництва є одним із пріоритетних напрямків діяльності влади області, – сказав Юрій Желіховський. – В рамках підписаного Меморандуму ми готові до співпраці із нашими закордонними побратимами не лише у сфері культури, а й освіти, туризму, релігії та розвитку бізнесу».

Прес-служба ТОДА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here