Головна Тернопіль В Тернополі будуть зупинки близнюки

В Тернополі будуть зупинки близнюки

Карпенка

КарпенкаНа сьогоднішній день у Тернополі функціонує 210 зупинок громадського транспорту. Незабаром усі вони матимуть однаковий вигляд. Пише ЗЗ

Перших п’ятнадцять нових критих зупинок з’являться у місті у найближчих два тижні. Кошти на їх облаштування виділили з місцевого бюджету. Затримка у встановленні нових зупинок пояснюється тим, що навіть на такі елементарні об’єкти як криті зупинки необхідно оформляти технічну документацію, проводити експертизу та інші погодження.
У міській раді обіцяють, що нові зупинки повністю змінять стиль Тернополя. Однак втілювати задум у життя будуть не лише за бюджетні кошти. Свої гроші у зупинки вкладуть і підприємці. Останні за власні кошти встановлюватимуть нові сучасні зупинки у тому стилі і вигляді, який розробив виконавчий комітет міської ради. Натомість підприємці отримають право встановити сіті-лайти, які будуть вмонтовані в дану зупинку. За аналогічною схемою на кожній зупинці підприємці встановлюють інформаційні таблиці. Частину площі займатиме інформація про графік руху транспорту. Інша – використовуватиметься під рекламу.
Поки у місті таким чином обладнано біля 50 зупинок громадського транспорту.

Нагадаємо, нещодавно депутат міськради Тарас Юрик, звернувся до ЗМІ, про те що мер обіцяв зробити зупинки, а до звіту декілька днів, а їх немає. От маємо Тарасе Зіновійовичу!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here