Головна Тернопіль Вівторок 13-е може ознаменуватися черговим пікетом під Казначейством

Вівторок 13-е може ознаменуватися черговим пікетом під Казначейством

Комунальники до сих пір не отримали зарплати. Акції завтра можуть продовжуватися.

Станом на 12 листопада з 4, 7 мільйона гривень казначейство перерахувало лише 498 000 гривень на зарплати працівникам комунальних служб Тернополя.

Як ми повідомляли, люди вже два місяці не отримують зарплату. Саме це стало причиною пікету минулого четверга біля головного управління Державного казначейства у Тернопільській області.

За словами помічника міського голови Тернополя Максима Черкашина, є велика ймовірність того, що завтра працівники комунальних служб знову зорганізують пікет, але цього разу він буде набагато масштабнішим, ніж попередній.

– У четвер було перераховано 300 000 грн., а в п’ятницю – ні копійки. У понеділок було перераховано 198 000 гривень. Для порівняння, загальна сума не проведених проплат станом на середу складала 4, 7 мільйона гривень, з них до сьогодні було переведено лише 498 тисяч гривень. Зрозуміло, що це дуже мала сума. Казначейство не виконало зобов’язання провести хоча би більшу частину платіжок. Тому є велика ймовірність того, що завтра акції відбудуться знову, але набагато більшого масштабу, – зазначив Максим Черкашин у розмові з кореспондентом 0352.com.ua.

“Минулого разу комунальники з розумінням віднеслися до того, що гроші так швидко не перераховуються. Вони казначейству дали три робочих дні, щоб установа змогла нормально працювати. Але казначейство свою обіцянку не виконало. Не думаю, що люди будуть вестися на порожні обіцянки”, – додав Максим Черкашин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here