Головна Тернопіль Болєщук обіцяє що розклади руху будуть на всіх зупинках

Болєщук обіцяє що розклади руху будуть на всіх зупинках

розклад руху

розклад рухуП’ятнадцять критих зупинок громадського транспорту планують встановити у Тернополі до кінця цього року. Місця для нових зупинки, які облаштують накриттям та лавками, кажуть у міській раді, обирали з поміж двохсот десяти вже існуючих у Тернополі, повідомляє ЗЗ
Нові зупинки вирішили облаштувати в місцях найбільшого скупчення людей. Зупинки вже почали встановлювати. Вони матимуть дах та місця для сидіння – повідомляє TV-4.
– Макет зупинки був затверджений рішенням виконкому, проект розробляло наше комунальне підприємство “Місто”. Також на цих зупинках ще будуть встановлені графіки маршрутів, ми їх зробимо вже прикріплені, щоб їх не зривали, – розповів начальник управління житлово-комунального господарства в Тернопільській міськраді Володимир Болєщук.
На облаштування п’ятнадцяти зупинок з міського бюджету виділено майже триста тисяч гривень. Встановити їх обіцяють до кінця року.
– Наступного року ми плануємо цю акцію продовжити. У перспективі ми також будемо на конкурентних засадах залучати в цей процес і бізнесові структури, даючи їм місце під торгівлю. Відповідно, вони будуть встановлювати зупинки за свої кошти, – каже пан Болєщук.
Теги:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here