Головна Тернопіль Антимонопольний комітет “наїхав” на міськраду

Антимонопольний комітет “наїхав” на міськраду

міська радаАнтимонопольний комітет, виявив на території Тернопільської області  антиконкурентні              дії органів влади і управління. 

Припинив антиконкурентні дії з боку Копичинецької та Теребовлянської міських рад. Як встановило Відділення, міські ради не створили ритуальної служби, як це передбачено Законом України «Про поховання та похоронну справу». Відповідачі визнали порушення та зобов’язалися привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.
Також,  Комітет припинив антиконкурентні дії з боку виконкому Тернопільської міської ради. Як встановило Відділення, виконкомом визначив виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів без проведення відповідного конкурсу. Відповідач визнав порушення та зобов’язався привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.
Тернопільське обласне територіальне відділення Комітету припинило антиконкурентні дії з боку Тернопільської міської ради. Як встановило Відділення, рада прийняла рішення «Про затвердження Положення про страхування комунального майна», умови якого не відповідали нормативно-правовим актам. Зокрема, страхові компанії для прийняття участі у конкурсі на право страхування комунального майна мали відрахувати 10 % від страхових платежів, отриманих внаслідок страхування комунального майна, та перерахувати 2 тис. грн до бюджету міста. Крім того, неправомірно уповноважила страховика здійснювати окремі види страхування з боку держави. Відповідач визнав порушення та зобов’язався привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.
Тернопільське обласне територіальне відділення Комітету припинило антиконкурентні дії з боку виконкому Тернопільської міської ради. Як встановило Відділення, виконком затвердив рішення, яким майно комунальної власності, що підлягає страхуванню, розподілено і закріплено за окремими страховиками. Такі дії позбавляють права споживачів обирати суб’єкта господарювання у якого договором передбачені кращі умови страхування. Відповідач визнав порушення та зобов’язався привести свою діяльність у відповідність до вимог чинного законодавства.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here