Головна Світ У Словаччину без віз – вже

У Словаччину без віз – вже

Україна і Словаччина уклали угоду, відповідно до якої максимальний термін безперервного перебування громадян у прикордонних зонах обох держав збільшено до 90 днів.Зазначену угоду було підписано в рамках візиту президента Віктора Януковича до Словаччини.

Документ також передбачає введення безкоштовного оформлення дозволів на місцевий прикордонний рух, а також зменшення терміну розгляду заяв громадян на оформлення цих дозволів з ​​60 до 30 днів.
Реалізація положень угоди сприятиме подальшому розвитку контактів між жителями прикордонних районів обох держав і забезпечуватиме поліпшення умов поїздок громадян України до Словаччини в режимі місцевого прикордонного руху.

Зазначена угода є першим двостороннім міжнародним документом, яким вносяться зміни в існуючі двосторонні угоди про місцевий прикордонний рух, укладені Україною з державами Європейського Союзу.
Нагадаємо, з 23 березня набула чинності угода між Кабінетом міністрів України та урядом Словацької Республіки про скасування консульського збору.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here