Головна Світ Україна та Греція домовились про партнерство

Україна та Греція домовились про партнерство

Україна покладає сподівання на співпрацю з грецькими партнерами у реалізації масштабних інвестиційних проектів. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час українсько-грецького бізнес-форуму в Афінах.
«Перспективи та вигоди взаємної співпраці дозволять отримати як українській, так і грецькій стороні дивіденди на довгостроковий період», – зауважив Глава держави.
Віктор Янукович, зокрема, звернув увагу на нові можливості, які відкриваються для грецьких інвесторів у рамках реалізації національних проектів в Україні.
«Ми готові підтримати грецькі компанії, які зацікавилися проектами «Енергія природи» та «Чисте місто», – сказав Президент.
За словами Глави держави, Україна також зацікавлена у поглибленні співпраці з Грецією у сфері використання відновлюваних джерел енергії, електроенергетики та природного газу, підвищення енергоефективності.
«Я вніс пропозицію пану Президенту (Греції) під час нашої розмови про будівництво сонячної електростанції на території Греції «під ключ» – ми таку можливість маємо і готові це зробити в будь-який час, якщо такі пропозиції будуть від наших партнерів», – сказав Віктор Янукович.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here