Головна Світ Польські націоналісти відзначили День незалежності сутичками

Польські націоналісти відзначили День незалежності сутичками

Польща День незалежності

Польща День незалежностіБлизько 100 осіб напали сьогодні на представників поліції в центрі польської столиці. Про це повідомляють варшавські правоохоронці, які забезпечують безпеку святкування Дня незалежності, пише gazeta.uа
“Група приблизно зі 100 осіб атакувала поліцейських. Ситуація вже під контролем”, – повідомив прес-секретар столичної поліції Мачей Карчіньскій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Беркут” скрутив одного комуніста і двох націоналістів після бійки на Хрещатику
Як повідомляють місцеві ЗМІ, хулігани забарикадувалися в одній з кав’ярень на центральній вулиці міста Новий свят. Рух тут перекрито, як для транспорту, так і для пішоходів, пише “Российская газета”.
У декількох сотнях метрів від місця інциденту, тим часом, відбуваються офіційні заходи, присвячені 93-й річниці здобуття Польщею незалежності. З промовами виступили голова держави Броніслав Коморовський та президент Литви Даля Грібаускайте. У загальній складності у Варшаві сьогодні заплановано проведення 23 масових зібрань, мітингів і маніфестацій. Найбільш численними з них стануть традиційний Марш незалежності, організований радикально-націоналістичними об’єднаннями, а також контрдемонстрація, ініційована антифашистськими організаціями. У поліції не виключають можливості зіткнень мітингувальників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here