Головна Світ Москва у вогні (відео)

Москва у вогні (відео)

В понеділок увечері загорілася одна з висоток московського міжнародного ділового центру “Москва-сіті”. Джерелом пожежі на вежі комплексу “Москва-сіті” могла стати теплова гармата, залишена без нагляду, повідомило Інтерфаксу джерело в правоохоронних органах.

“За попередніми даними, пожежа виникла через теплової гармати для підігріву бітуму, від якої сталося загоряння сміття та обрешетніка рекламного банера у верхній частині будівлі”, – сказав співрозмовник. За його даними, площа пожежі складає близько 100 квадратних метрів.

Для гасіння пожежі прибув вертоліт К-32 з горизонтальною системою пожежогасіння. Між тим раніше джерела повідомляли, що “гасіння проводиться вогнегасниками, які доставляються до місця пожежі за допомогою висотного підйомного крана і технічного будівельного ліфта”.

Біля підніжжя вежі “Федерація” зараз зібралося з десяток пожежних розрахунків, кілька карет швидкої допомоги, повідомляє “Ехо Москви”. За допомогою крана, встановленого на даху, пожежні піднімають нагору ємності з піском, передають Подробності

Раніше повідомлялося, що площа пожежі в башті “Федерація” складає 50 квадратних метрів. Займання сталося на 66-67 поверхах. Інформації про постраждалих не надходила.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here