Головна Світ Коли в Україні буде податок на секс?

Коли в Україні буде податок на секс?

секс

сексСтефан Картер, професор Єля, вважає, що якщо всі 200 000 000 сексуально активних громадян США будуть платити хоча б по два долари за кожен статевий акт, то це дасть держбюджету додаткові $ 10 млрд на рік.
Головне, за словами Картера, те, що податок вирішить найгостріший конфлікт між урядом США і католицькою церквою, повідомляє Інтерфакс.
Отримані кошти можна буде направити на фінансування контролю народжуваності для тих жінок, чиї страховки не можуть покрити відповідні заходи, вважає Картер.
Професор упевнений, що податок став би адекватною заміною для спеціальних доплат з боку роботодавців, проти яких протестують католицькі священики.
За постановою Міністерства охорони здоров’я США з 1 серпня 2012 року медичні страховки американських громадян повинні покривати витрати на контрацептиви. Це рішення було пов’язане з тим, що у багатьох жінок немає можливості забезпечити себе засобами контрацепції, через що «істотно страждає їхнє здоров’я».
По суті, МОЗ зобов’язало всіх роботодавців Америки, хочуть вони того чи ні, платити за безпечний секс, стерилізацію або аборт своїх працівників.
Противницею таких заходів відразу ж стала католицька церква, в принципі відкидає будь-які види контрацепції. У своїй заяві єпископи виступили рішуче проти постанови МОЗ, заявивши, що вагітність не є хворобою, витрати на лікування якої необхідно покривати страховкою.
Спочатку проект не передбачав жодної різниці між комерційними та релігійними організаціями. Але після протестів церкви, чиновники все ж погодилися переглянути документ. Але збори з католиків не були скасовані. Релігійним організаціям МОЗ дав один рік на те, щоб змиритися з новими правилами. Протягом цього «перехідного періоду» витрати по цій частині медстраховки держава бере на себе.
Стефан Картер вважає, для вирішення проблеми контрацептивів потрібно перенести навантаження з роботодавців на громадян. Ті – будь то католики чи атеїсти – повинні платити державі за сам статевий акт, а держава вже буде розподілити гроші на власний розсуд.
Експерти пропонують оподаткувати «норму» по сексу.Наприклад, згідно з соціологічними опитуваннями, американці займаються сексом в середньому двічі на місяць. Звідси й вийшла сума в 10 млрд доларів.
Раніше повідомлялося, що Українські парламентарі пропонують повернути дію Закону СРСР –  податок на бездітних. Якщо до 30 років громадяни України не обзаведуться дітьми, вони будуть платити 17% податку на доходи фізичних осіб незалежно від рівня доходів.

Джерело: Обозреватель

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here