Головна Світ Вчора у Тернополі був “день НАТО”

Вчора у Тернополі був “день НАТО”

Перший заступник голови обласної ради Сергій Тарашевський та заступник голови облради Олег Боберський зустрілися із підполковником Томашом  Кшчинським, військовим аташе Посольства Польської  Республіки в Україні, полковником  Геннадієм Коваленком, начальником відділу – заступником начальника управління  Генерального штабу Збройних сил України, Світланою Ротаєнко, менеджером проектів ЦІтД НАТО в Україні, президентом Чорноморської бізнесліги Михайлом Колібабчуком. У зустрічі також брав участь депутат обласної ради Степан Барна.

            Підкреслюючи важливість та необхідність євроатлантичних інтеграційних процесів, Сергій Тарашевський сказав:«Протягом останніх років внаслідок блокування антинатовськими силами в українському інформаційному просторі об’єктивної інформації з питань НАТО та  наповнення його упередженими негативними оцінками процесів євроатлантичної інтеграції, які мають цілеспрямований пропагандистський вплив і зорієнтовані на дискредитацію цієї ідеї, спостерігалося зниження підтримки населення співпраці з Альянсом. Тому необхідна виважена, наполеглива праця на інформаційному полі. З недавнього часу ситуація починає поліпшуватися у зв’язку із певними змінами в напрямку інформування громадян, поглиблення спілкування на рівні громадських організацій, освітніх та культурних зв’язків».

«Попри те, що наша мета – це членство в Євросоюзі та Північноатлантичному блоці, – підтримав колегу Олег Боберський. – Нас чекає  серйозна робота з подолання міфів та стереотипів, створених пропагандиським  ляскотом, адже люди мало що знають про Альянс і його цілі. Тому такі конференції, як нинішня, покликані  ліквідувати дефіцит інформації».

Гості наголошували на необхідності поглиблювати співпрацю, оскільки  «Україна є частиною Європи. Ми маємо багато спільних інтересів, тому ми повинні мати спільну систему безпеки”, – аргументували свою позицію військовий аташе Посольства Польської  Республіки в Україні Томаш  Кшчинський та   полковник, начальник відділу – заступник начальника управління  Генерального штабу Збройних сил України,  Геннадій Коваленко.

Насамкінець зустрічі її учасники обмінялись сувенірами.

 До слова, представницька делегація завітала у Тернопіль з метою участі в конференції “НАТО: зміцнення безпеки шляхом співробітництва “, присвяченої питанню співпраці між Україною та НАТО на сьогоднішній момент та в найближчій перспективі.

У рамках конференції – телеміст Тернопіль – Брюссель (Штаб-квартира НАТО) на тему: “Партнерство з НАТО після Чиказького Саміту: підсумки та очікування”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here