Головна Світ Американці готуються до двох апокаліпсисів

Американці готуються до двох апокаліпсисів

Американські вчені пророкують Землі одразу два сценарії знищення. Перший армагеддон, на їх думку, може статися вже у вересні цього року через вибухи на Сонці. Інший вони пророкують через два роки, коли гігантська чорна діра поглине нашу планету. Як дізналися журналісти ТСН, у США вже почали продавати спеціальні набори для виживання під час апокаліпсису.

У такі набори, які коштують 15 доларів, кладуть темні окуляри, шапочку для душу, респіратор, антидепресанти та вітаміни. Читайте: У Гондурасі годинник почав зворотній відлік до кінця світу За словами науковців із Кембриджського університету 23-го січня через сонячну бурю жителі Англії, Шотландії, Норвегії та Ірландії спостерігати незвичне для себе полярне сяйво. Але вже 22-го вересня, твердять вчені, його побачать в усіх частинах планети. Вчені наголошують, що разом із незвичайним сяйвом вимкнеться світло, зупиняться електростанції та радіотранслятори.

Сценарій перший. Землю знищить Сонце у вересні NASA Земля може загинути у вересні через потужні вибухи на Сонці Водночас, за словами керівник відділу фізики сонця Головної астрономічної обсерваторії Наталії Щукіної, викиди сонячної плазми та полярне сяйво в різних частнах планети – не дивина. Але, наголосила вона, завдяки власному магнітному полю Земля його нейтралізує. “Так відбувається протягом багатьох віків і люди живуть”, – поділилася Щукіна. Проте, вона також не виключає того, що кінець світу прийде. Але, на її думку це станеться, коли всередині Сонця вигорить увесь водень і почне горіти гелій. “Сонце з жовтого карлика перетворить на червоного гіганта із часом вибухне. І ось тоді настане кінець світу. Але ми можемо жити абсолютно спокійно ще 5 мільярдів років”, – розповіла Наталія Щукіна.

Водночас, американські вчені ставляться до цього більш скептично і вважають, що 5 мільярдів років Земля не протягне і, якщо цього року нашу планету не знищить Сонце, то це зробить чорна діра діаметром 16 мільйонів кілометрів.

Сценарій другий. Землю поглине гігантська чорна діра через два роки Daily Mail Якщо Землю вб’є не Сонце, то її засмокче гігантська чорна діра – американські вчені За словами завідувача лабораторії астроінформатики Головної астрономічної обсерваторії Ірини Вавілової, теорія є, що ці чорні діри можуть бути розміром із цілі планети, але підтвердження немає. Чорні діри досліджені найменше. Теорій про їх властивості тисячі, однак жодна не дістала доведення, додають українські астрономи, адже чорних дір, як повноцінне небесне тіло, у телескоп не побачити. “Ми не бачимо сам об’єкт, але ми бачимо ореол навколо нього”, – наголосила Вавілова. Водночас, українські науковці також припускають, що чорні діри Землю не знищать, а навпаки, відкриють їй шлях в інші галактики, а людям неймовірні можливості.
Джерело: tsn.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here