Головна Спорт Шахтар – Зеніт 2:2

Шахтар – Зеніт 2:2

Донецькому «Шахтарю» не вдалося обіграти пітерський «Зеніт» у матчі третього туру Ліги чемпіонів.

Чемпіони України та Росії зіграли на «Донбас-Арені» у бойову нічию з рахунком 2:2.
У першому таймі команди продемонстрували чудові швидкості з великою кількістю гольових моментів, із яких реалізували три зусиллями Вілліана, Луїса Адріано та Романа Широкова. Крім того, на десятій хвилині той же Широков не зміг переграти з 11-метрової позначки Олександра Рибку.

А у другому таймі пітерський клуб володів беззаперечною перевагою, яка, на щастя для «гірників», втілилася лише у один гол у ворота Рибки. Взагалі, колишній воротар «Динамо» був чи не найкращим на полі у складі «Шахтаря».

При цьому, за рахунку 2:1 донеччани мали один шанс біля воріт гостей, але Жадсон з восьми метрів пробив «по горобцях».

А далі була тотальна перевага росіян. Один лише Данні мав забивати три м’ячі, але Рибка ловив усе, що летіло у ворота.

Лише у заключні хвилини донеччани пішли на штурм воріт господарів, але при цьому по воротах Малафєєва не було жодного удару.

«Шахтар» з двома очками залишається аутсайдером групи G і тепер «гірникам» життєво необхідно перемагати у Санкт-Петербурзі 1 листопада.