Головна Спорт Футбольною школою тепер керує Мотика

Футбольною школою тепер керує Мотика

футбол

футболСьогодні, 3 травня, колективу новоствореної дитячо-юнацької школи з футболу і інших ігрових видів спорту був представлений новий директор – відомий тернопільський суддя, перший заступник голови Тернопільської обласної федерації футболу, а по основній роботі працівник тепломереж Андрій Мотика, повідомляє кореспондент «Номер один».

Нагадаємо, навколо футбольної школи і ДЮСШ №3, яких об’єднали в одну структуру, близько місяця тому точилася справжня війна. Багаторічний директор футбольної школи Володимир Філіп до останнього тримався за збереження школи,  навіть привів під міську раду тренерів та вихованців (молоді футболісти жонглюючи м’ячами таким чином висловлювали свій протест), також пікетували раду і тренери з третьої спортивної школи. У кінці-кінців дві школи таки депутати міськради погодилися об’єднати в одну. Коли це стало відомо, почалася підкилимна гра за право називатися директором школи. Претендентами на крісло було четверо чоловік – Сергій Шиманський, Андрій Яблонський, Роман Курдупель та Андрій Мотика. Перші троє є тренерами футбольної школи, до того ж Шиманський донедавна тренував тернопільську «Ниву», а його колега по тренерському цеху Яблонський ще й професійно судить футбол.

До останньому моменту фаворитами директорських перегонів вважався Шиманський та Мотика, яких лобіювали зацікавлені структури. Перемогу в підсумку отримав Андрій Мотика.