Головна Спорт У грудні ролики про Україну побачать 2,5 млрд жителів Землі

У грудні ролики про Україну побачать 2,5 млрд жителів Землі

cnn

cnnНовий етап промоушн-кампанії України до Євро-2012 розпочався цього тижня і триватиме до кінця поточного року, повідомляє Інформаційний центр Україна-2012. Про це пише Корреспондент

У рамках чергового промо, більше 2,5 млрд людей у всьому світі дізнаються про Україну як про співорганізатора Чемпіонату Європи з футболу: саме таку телеаудиторію охоплюють телеканали CNN, BBC World News і група каналів FOX, де виходять ролики, присвячені проведенню Євро-2012.
Їхньою метою є популяризація країни і виклик інтересу туристів відвідати Україну в наступному році.

У листопаді міжнародні телеканали почали інформаційно-роз’яснювальну кампанію з підготовки та проведення в Україні фінальної частини футбольного ЧЄ 2012 року.

Кампанія триватиме в листопаді та грудні. При цьому велика частина відеоматеріалів вийде в ефір на початку грудня – під час проведення жеребкування. На каналах транслюватимуться так звані “тижні України” з тематичними сюжетами про підготовку до Євро-2012

Загалом, кампанія пройде на 6 міжнародних телеканалах – CNN, BBC World News, National Geographic channel (Nat Geo Wild), FOX, Sky Sports і SkyNews – загальна потенційна аудиторія яких складає більше 2,544 млрд людей і охоплює Європу, Африку, Азію, Австралію, Північну і Південну Америки, а також Близький Схід.

Переважна більшість відеороликів має хронометраж 30 сек. Це з одного боку дозволить вмістити в них основні меседжі, а з іншого – не перевантажувати глядача інформацією і утримати його увагу протягом всього показу. Також передбачається розміщення роликів хронометражем 5, 10 і 60 секунд. Короткі відеовставки повинні нагадувати глядачеві про Україну, намагаючись запасти в пам’ять лише слоганами, хвилинні – надавати більше інформації тим, хто її потребуватиме.

Намагаючись досягти уваги не тільки глядача, а й потенційного туриста, всі відеоролики розміщуються в проміжки часу близькі до спортивних, туристичних або інформаційним програмам.

Довідка:

Телеканал CNN – найбільш відомий і авторитетний міжнародний канал новин, транслюється на кількох міжнародних мовах. Спрямований на світові політичні новини, аналіз фінансових потоків, досягнення науки і технології, новини шоу бізнесу, новини спорту, інформації про погоду. Обсяг аудиторії – 2 млрд людей, доступний більш ніж в 200 країнах світу.

Телеканали групи FOX (National Geographic channel (Nat Geo Wild), FOX, Sky Sports, SkyNews) – міжнародні новинні телеканали, аудиторія яких оцінюється в 250 млн людей по всьому світу.

Телеканал BBC World News – міжнародний новинний телеканал. Є найпопулярнішим у Європі. Охоплює понад 294 млн глядачів в 230 країнах світу (в Європі, Африці, Азії, Австралії, Північній і Південній Америці, а також на Близькому Сході).

Нагадаємо, раніше глава польського оргкомітету Євро-2012 Марчін Герра заявив, що Україна краще, ніж Польща, рекламує себе перед турніром.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here