Головна Спорт Тернопіль матиме найкрутішу в Західній Україні Фан-зону

Тернопіль матиме найкрутішу в Західній Україні Фан-зону

Сьогодні у Тернополі презентували проект Фан-зони, яку створять на час Євро-2012 на Тернопільському стадіоні.

Керівник проекту Віталій Мариновський ознайомив пресу з  функціонуванням Фан-зони:

«В першу чергу це доступність для жителів міста, оскільки квитки за вхід будуть коштувати символічно від 10 до 30 гривень. В зоні стадіону буде торговельна дитяча та автомобільна зони. Все зроблено так, аби відвідувачі почували себе якомога комфортніше. Ми як інвестори взяли на себе зобов’язання відремонтувати вбиральні, і до 30 травня вони будуть відновлені, туди буде приємно зайти. В зоні буде великий дитячий майданчик, де зможуть відпочивати діти поки батьки дивляться футбол. Крім переглядів футбольних матчів, між іграми будуть проходити концерти різних гуртів. Відкриватиме 8 червня Фан-зону гурт Танок на майдані Конго. Ми хочемо щоб тернополяни відчули на собі це футбольне свято, не зважаючи на те, що жодна із команд не використовує наше місто, як тренувальну базу. Також буде забезпечена на належному рівні і охорона, буде медпункт та чергуватиме пожежна. Також передбачено місця для інвалідів, які зможуть переглядати матчі у Фан-зоні, завдяки наданим від організаторів квиткам. Персонал набирається в основному через Молодіжний центр праці».

Віталій Мариновський також розповів про те, що подібних місць на Західній Україні не планується створювати окрім міст де приймають Євро-2012, деякі міста під Києвом матимуть Фан-зони також Житомир.

З графіком роботи Фан-зони та всім що там відбуватиметься можна  стежити на сайті  stadion.te.ua, який після завершення її роботи передадуть Тернопільському стадіону.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here