Головна Спорт Тернопільські дзюдоїсти Ілля Маршалок та Артур Яєчник здобули срібні медалі у Словаччини

Успішно виступили юні тернопільські дзюдоїсти на чергових міжнародних стартах. У Словаччині, в місті Банска Бистріца, у складі змішаної збірної юнацької команди України спортсмени з Тернополя вибороли дві срібні нагороди. Загалом на татамі GRAN PRIX JUDO 2020 Banska Bystrica 21-23 лютого змагались 65 клубів із дванадцяти країн Європи та світу та близько тисячі титулованих спортсменів та тренерів, – пише www.oblsport.te.ua

Щодо результатів тернополян, то срібними призерами стали Артур Яєчник, який виступав у віковій групі MU 13, вагова категорія 42 кг (ЗОШ № 26, 6В клас) та Ілля Маршалок (MU 11, вагова категорія 42 кг, ТСШ №3, 4А клас) – (на фото справа – на другій сходинці п’єдесталу).

Усі інші наші учасники посіли п’яті місця.

Це Артем Гетманюк (MU 15, вагова категорія 50 кг, 5 місце, ЗОШ № 9, 8А клас), Устим Басан (MU 15, вагова категорія 55 кг, 5 місце ЗОШ № 24, 7В клас), Дмитро Дубас (MU 13, вагова категорія 50 кг, 5 місце, ЗОШ №19, 4Б клас), Ніна Легіневич (FU 13, вагова категорія 44 кг, 5 місце, ЗОШ №11 6 А клас).

Готував  спортсменів до змагань тренер Віталій Гнатишин.