Головна Спорт «Нива» виграла в останньому матчі. Фоторепортаж

«Нива» виграла в останньому матчі. Фоторепортаж

Тернопільська «Нива» у червоговому турі Чемпіонату України серед команд ІІ ліги групи «А» з мінімальним рахунком 1:0 перемогла «Скалу» зі Стрия. Долю матчу вирішив нападник тернополян Редван Османов, який на сьомій хвилині зіграв головою на добиванні у воротарському майданчику суперника. Тим самим «Нива» зараз перемістилася на другу сходинку турнірної таблиці, посунувши звідти якраз колектив зі Стрия.

Для «Скали» матч не передбачав нічого добро. І не тому, що футболісти зі Стрия є настільки слабшими від суперників. Можна сказати, що зовсім то і не поступаються за майстерністю «Ниві». Для стрийської команди це був останній матч у чемпіонаті. Її керівництво заявило про це напередодні. А саме Микола Кміть, президент ФК «Скала» та  Олександра Кравчук, директор ФК «Скала» проінфомували всю футбольну спільноту про те, що футбольний клуб «Скала» не зможе продовжувати свою діяльність у зв’язку з тим, що днями податковою поліцією у Львівській та Полтавській областях накладено арешт рахунків та майна на підприємство ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар” та ПАТ “Миргородський завод мінеральних вод», які є основними спонсорами клубу. Вони вважають такі діють контролюючих органів фактом рейдерського захоплення даного підприємства руками української правоохоронної влади, що потягне за собою згортання ряду соціальних проектів.

Факт не веселий. Тому особливої радості від такої перемоги «Ниви» і бути не може.

Варто зауважити, що баталії розгорталися не тільки на полі, але за його межами. Десь за 40 хвилин до початку матчу в районі Старого парку відбулася бійка загальною чисельністю майже сотня учасників. Знаючи попередні стосунки прихильників команд, можна було з впевненістю передбачати такий перебіг подій. Щоправда з однієї сторони були таки тернополяни, а з іншої представники Стрия помічені не були. На підтримку своїх земляків приїхали учасники неформального об’єднання «LCF» (Lviv City Fans). Під час самого зіткнення фанатів «Ниви» виявилося десь вдвічі менше. Тому поразка наших була неминучою. На щастя, як буває у переважній більшості таких бійок, обійшлося без суттєвих травм. Прихильники «Ниви» пішли підтримувати свою команду на стадіон, а от хлопців зі Львова очікувало приємне спілкування з тернопільською міліцією, оскільки майже чотири десятки з них були затримані.

Відео з описаної події можна подивитися за цим посиланням – http://vk.com/id152317622?z=video152317622_163656087%2Fvideos152317622.

 Такий прикрий факт ультраси «Ниви» компенсовували в різний спосіб. Спочатку вони вигукували «Львів «Карпати» – х…уй сосати!». Потім розгорнули перевернутий догори низом нещодавно відбитий головний банер фанатів «Стрия», спалювали шалики, або так-звані «рози». І при цьому знову ж вигукували принизливі  – «Сосали, сосете і будете сосати!».

Андрій Вербіцький

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here