Головна Спорт Кличко переміг Чісору

Кличко переміг Чісору

Кличко Чісора

Кличко ЧісораУ ніч на неділю, 19 лютого, Віталій Кличко увосьме захистив титул чемпіона в суперважкій вазі за версією WBC, перемігши за очками британця Дерека Чісору.

Бій за титул чемпіона за версією WBC в суперважкій вазі

Віталій Кличко (Україна) – Дерек Чісора (Британія). Перемога Кличка за очками

Мюнхен, Німеччина. Olimpic Hall. Початок: 23:55

Майкл Баффер оголосив вердикт суддів: 118-110, 118-110, 119-111 на користь Віталія Кличка!

Хронологія бою

Перший раунд. Чісора зайняв центр рингу і почав поєдинок дуже активно. Віталій зустрічає британця лівою, іноді підключаючи праву руку. Кілька разів українець непогано влучив Чісорі в голову.

Другий раунд. Знову Чісора наступає, в основному працюючи по корпусу. Віталій захищається, навіть раз увійшов у клінч. Під кінець раунду Кличко перейшов до більш активних дій.

Третій раунд. Чісора не відступає від Віталія, який постійно пробиває захист британця. Дерек намагається викидати розмашисті бокові удари, але Кличко до них поки готовий.

Четвертий раунд. Третина раунду пройшла в ходінні рингом. Чісора явно сподівається на свою витривалість. Не обійшлося без точно правого від Віталія, влучив і Дерек за десять секунд до гонгу.

П’ятий раунд. Віталій намагається збити руки Чісорі після чого завдати учасно удару в голову. Британець змушує Кличко постійно рухатися по більшому радіусу. Чемпіон, схоже, на цей раунд вирішив взяти паузу.

Шостий раунд. Чісора пару раз непогано влучив своїм гаком. Віталій намагається підловити Дерека зустрічним ударом, влучає, але британець тримає.

Сьомий раунд. Претендент створив чимало проблем Чемпіону. Чізора почав раунд дуже активно, притискаючи Віталія до канатів. Але під кінець Кличко відновив статус-кво кількома потужними та точними ударами.

Восьмий раунд. Боксери знову взяли невелику паузу, регулярно входячи в клінч. Віталій знову влучає прямими і аперкотами, Чісора непогано пробиває бічні. У британця з’явився розтин над бровою.

Дев’ятий раунд. Віталій перестав відходити назад або убік під час атак Чісори – замість цього він навалюється на британця, чим збиває того атакувальний запал. Варто зазначити, що давно у Кличка не було настільки непростого бою.

Десятий раунд. Чісора пропустив важкий зустрічний удар, але ніби його не помічає і продовжує насідати. Якби він бив точніше, були б у Віталія серйозні проблеми.

Одинадцятий раунд. Або Чісора втомився, або економить сили на останній раунд. Британець не такий активний, як у попередніх раундах. Ну а Віталій продовжує бомбардувати джебами голову суперника і клінчувати, коли потрібно.

Дванадцятий раунд. Чісора кілька разів дістав Віталія своїми розмашистими бічними, але чемпіон вистояв, та ще й встиг відповісти. Лунає гонг. Віталій виявляється в обіймах брата.

Варто віддати належне британцеві – давно у Кличка не було такого непростого бою. Після гонгу в рингу знову виникла супеечка – уже Володимир заявив, що хоче битися з Чісорою за ту витівку, яку він зробив перед початком бою. Боксерів розняли, а промоутер Дерека викликав Кличка-старшого на матч-реванш.

Віталій Кличко захищатиме свій титул у восьмий раз. Нинішній суперник – британець, народжений в Зімбабве – поки особливих успіхів на професійному ринзі не досяг (навряд чи звання чемпіона Британської Співдружності належить до розряду великих), але експерти сходяться на думці, що Чісора незабаром може стати володарем пояса за однією з найпрестижніших версій. Відомий російський коментатор Володимир Гендлін відзначає в британця напористість і спортивне нахабство. У свою чергу колишній чемпіон Леннокс Льюїс вважає, що Чісора поки недостатньо досвідчений для бою проти українця. На боці Кличка і букмекери, які практично впевнені в перемозі чинного чемпіона.

Віталій Кличко напередодні бою визнав, що вже не молодий боєць, але заявив, що в його “порохівницях повно пороху”. Чісора в одному з передматчевих інтерв’ю заявив, що готовий використовувати всі відомі йому брудні прийоми, щоб отримати перемогу.

До слова, британець зробив все, щоб максимально привернути увагу до бою. У п’ятницю, 17 лютого, під час офіційної церемонії зважування він дав ляпаса українцю. Свій вчинок Дерек пояснив тим, що він ненавидить Кличка, так як Віталій “знищив його улюблений спорт”.

Джерело: Корреспондент

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here