Головна Регіони Опозиції “пороблено”!?

Опозиції “пороблено”!?

25 березня народні депутати України Василь Деревляний, Олексій Кайда, Ігор Побер оголосили про проведення в м. Тернополі акції «Вставай, Україно!». Зі слів народних обранців, у п’ятницю в Тернопіль приїдуть усі лідери опозиції – Віталій Кличко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок, які очолять пішу ходу тернополян вулицями обласного центру та візьмуть участь у народному віче поблизу пам’ятника С.Бандери.

Разом з тим, незважаючи на єднання опозиціонерів у прагненні об’єднати жителів області під гаслами руху «Вставай, Україно!», з самого початку в них не заладилося. Першою перешкодою, яка виникла на їх шляху, був намір місцевих автомобілістів провести 25.03.2013 року акцію «Похорони колеса», яка передбачала автопробіг тими ж вулицями, якими мала проходити піша хода. Як не дивно, але якість дорожнього покриття в Тернополі різко покращилась і вони передумали… Згодом, місцевий губернатор нагадався про свою партійну приналежність і спробував у судовому порядку перешкодити проведенню акції, проте суд виявився «гуманним» і лише частково задовільнив позовну вимогу ОДА.

Сьогодні ж, з надійних джерел у місцевому «УДАРі» нам стало відомо про намір Віталія Кличка позбавити тернополян радості спостерігати його на власні очі, а не з екранів телевізора. Як роз’яснили його однопартійці, безстрашний боксер злякався можливої зустрічі з учасниками руху «УДАР-кидалово», які вимагають від нього заплатити гроші за організацію парламентської виборчої кампанії. У якості офіційного приводу, який використовуватиметься Кличком для відмови від приїзду в Тернопіль, буде його участь у перемовинах з представниками чемпіона WBA Олександра Повєткна щодо додаткових умов їх майбутнього поєдинку.

В свою чергу, партнери Віталія Кличка по опозиційному табору сприйняли його дії вкрай негативно, адже це не перший випадок ігнорування ним участі у акціях «Вставай, Україно!». Зокрема, Олег Тягнибок наголосив свободіцям, що акція в Тернополі пройде лише за умови присутності на ній або всіх трьох лідерів, або не відбудеться зовсім! На даний час спроби керівників опозиційних партій дійти до консенсусу зайшли у глухий кут, а їх місцеві підшефні готують перенесення акції на 5 квітня, про що вони повідомлять тернополян, вигадуючи якість благопристойні пояснення їх розколу.

Чому саме в Тернополі в патріотичних сил виникає стільки перешкод залишається незрозумілим, а от чи пороблено або це збіг обставин побачимо наступного тижня.

Роман Крук, Цікава Тернопільщина