Головна Регіони Новий мобільний став причиною смерті

Новий мобільний став причиною смерті

vbyvstvoНовий мобільний телефон став приводом для зустрічі двох тернополян. Він виявився й причиною сварки, що обернулася трагедією.

Придбавши новий апарат зв‘язку, 33-річний тернополянин вирішив похвалитися ним перед сусідом. З цим наміром й прийшов до оселі останнього. Пропозиція «обмити»  покупку сподобалася обом. Гість навіть на пляшку дав.

Зі свідчень сусідів, п‘яні застілля що в квартирі 58-річного чоловіка, що в оселі його 33-річного товариша тривали постійно. І навіть особливого приводу для цього не було потрібно. Що старший, що молодший, зловживали алкоголем.

Перша пляшка спорожніла швидко. Випиваки пішли за другою. І, як запевняє нині підозрюваний, в цей час він поставив заряджати мобільний.  Був впевнений, що телефон залишив у квартирі господаря. Та коли вже став збиратися з гостини, покупки, придбання якої святкували, раптом не стало. З претензіями – до 58-річного товариша. Між чоловіками спалахнула сварка, відтак у хід пішли не тільки кулаки, а й усе, що було під руками.

На шум та крик збіглися сусіди. Вони й застали 58-річного потерпілого ледь притомного на сходовій клітці. Викликали швидку та правоохоронців.

Як повідомив начальник Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ Олександр Хілюк, потерпілий від отриманих травм помер у лікарні.  Відносно підозрюваного розпочато кримінальне провадження за частиною другою статті 121 Кримінального кодексу.

До слова, 33-річний тернополянин вже не вперше має проблеми із законом. Крадіжки, пограбування, злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків – за все це відмотав не один термін у місцях позбавлення волі.