Головна Регіони Частина Борщівщини залишиться без газу

Частина Борщівщини залишиться без газу

Борщівське УЕГГ Тернопільської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» доводить до вашого відома, що з 08.00 год. 11.06.2024 р. Богородчанським ЛВУМГ будуть проводитися планові ремонтно-профілактичні роботи на ГРС Борщів.

У зв’язку із цим буде припинено газопостачання населених пунктів: міста Борщів, сіл Верхняківці, Висічка, Вовківці, Глибочок, Жилинці, Констанція, Королівка, Кривче, Ланівці, Мушкатівка, Озеряни, Пилатківці, Пищатинці, Сапогів, Сков’ятин, Слобідка-Мушкатівська, Стрілківці, Тулин, Цигани, Шишківці .

Відновлення подачі газу буде проводитися працівниками газового господарства згідно графіка, починаючи з 15.00 год. 12.06.2024 року.

Про можливі зміни в термінах пуску газу буде повідомлено додатково. Просимо перекрити крани на газових приладах та на опусках до них.

Шановні споживачі, інформуємо Вас, що кошти, які затрачаються на виконання цих робіт ідуть з оплати за розподіл газу, і ви зобов’язані своєчасно оплачувати цю послугу для підтримки системи газопостачання в справному стані для безпечного і стабільного постачання.

Шановні абоненти-споживачі, відновлення газопостачання відбудеться тільки після повного погашення заборгованості кожним абонентом за розподіл газу.