Якщо десь забрали то кудись додали: нарізка округів на Тернопільщині

  На засіданні 28 квітня Центральна виборча комісія затвердила остаточні межі округів по виборах депутатів Верховної ради України, повідомляє За Збручем

  ЦВК взяла за основу “фартовий” для Партії Регіонів на Тернопільщині розподіл округів  президентської кампанії 2010 року. Порівняно з 2010 роком відкоректовано кількість виборців відповідно до норм закону та змінено нумерацію. Через це кілька дільниць обласного центру переміщено у сусідній, сільський округ. А також розділено на дві частини Кременецький район.

  Це суттєво сплутає плани деяких учасників виборчих перегонів, що орієнтувалися на інші схеми поділу території Тернопільщини. Найближчими днями ми детально проаналізуємо те, хто програв, а хто здобув від рішення ЦВК.

  Область отримала 5 виборчих округ:

  Округ #163. місто Тернопіль (без 4 дільниць у Кутківцях, Пронятині та ін.)

  Округ #164. Збаразький, Ланівецький, Підволочиський, Шумський райони та більша частина Кременецького району, в т.ч. місто Кременець

  Округ #165. Бережанський, Зборівський, Козівський, Підгаєцький, Тернопільський райони, 4 дільниці міста Тернополя, південна частина Кременецького району.

  Округ #166. Бучацький, Гусятинський, Монастириський, Теребовлянський райони.

  Округ #167. Борщівський, Заліщицький, Чортківський райони.

  Детальніше про розподіл можна подивитися на сайті ЦВК

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here