Головна Регіони Чортківський стадіон став “яблуком розбрату” між “міськовою” і районною владами

Чортківський стадіон став “яблуком розбрату” між “міськовою” і районною владами

Яблуко-розбрату-1359896284_79«Стадіон, площею 5 га, у Чорткові, став яблуком розбрату між міською та районною владою. Сьогодні тут тренуються місцеві команди. А вже незабаром, бояться сьогоднішні власники, стадіон може стати місцем для забудови».

Все почалося відколи Чорткову присвоїли статус міста обласного значення. З того часу гроші на кожну галузь виділяли окремо на районну раду та міську. Так і на розвиток спорту цьогоріч із держбюджету передали близько 600 тисяч району та 400-от – місту. За ці кошти ради мали спільно профінансувати спортивну школу. Та районна влада запевняє, що тільки вона виділяє гроші на заклад. Міська ж не дала з цієї суми ні копійки.

ЛЮБОМИР ХРУСТАВКА, заступник голови Чортківської районної ради:

«Кошти є в районному бюджеті, за рахунок яких ми утримуємо дитячо-юнацьку спортивну школу, наш стадіон, який під опікою установи «Спорт для всіх» районної. Це в цьому році. Тих коштів недостатньо. Вишукуємо резерви для того, аби принаймні виплатити заробітну плату колективу (прим. – школи) і т.д. Але маємо серйозні занепокоєння ситуацією, яка нас чекає з нового року».

Мер Чорткова попросив віддати йому міський стадіон. Його і пообіцяв профінансувати з цієї суми. Пропонує він також передати міськраді районну частину грошей на спортшколу.

МИХАЙЛО ВЕРБІЦЬКИЙ, міський голова Чорткова:

«Спочатку йшла мова: раз така складність питання – берем стадіон, даєм на стадіон чи 300 тис. грн., чи 400 тис. грн. Давайте ми зробимо стадіон, щоб цю ношу складну, щоб передати тих 300 тис. грн. на ДЮСШ, давайте ми стадіон, розгрузимо бюджет районний. Раз тяжко – передавайте і місто буде як ДЮСШ, так і будем утримувати і питань нема. Нічого міняти, змінювати ми не будемо. Треба гуртки – будем думати, як гуртки добавляти, думати, працювати. Чому ми тільки в один бік? Чому не думаємо в другий бік?»

Проте передавати гроші міськраді просто немає куди. Там досі не створений відділ у справах сім’ї, молоді та спорту.

за матеріалами ІНТБ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here