Головна Регіони Чому екс-губернатор Тернопільщини не збирається покидати фракцію?

Чому екс-губернатор Тернопільщини не збирається покидати фракцію?

ЧижмарНародний депутат із Тернопільщини Тарас Юрик у коментарі Громадському радіо про справу Мосійчука: чому його так швидко “обробили в парламенті”, а Клюєву – по суті, дали втекти?

Тарас Юрик: Справа Клюєва стала дуже показовою, той спосіб, в який відбувалось зняття депутатської недоторканості з Клюєва і подальші процеси призвели до того, що він втік. І тому ситуація з Ігорем Мосійчуком сприймається так ранимо, що виключно по Мосійчуку відбулось така швидка процедура. Сподіваюсь, найближчи тижні ми побачимо справи проти колишніх регіоналів. А те, що не дали слова пану Мосійчуку — всі в залі і з екранів телебачення побачили, що почалась бійка, зразу після голосування, і щоб не накаляти ситуацію і не продовжувати конфлікт, засідання закрили.
Додамо, що сьогодні Радикальну партію і її фракцію покинув екс-командир добровольчого батальйону МВС «Луганськ-1″ народний депутат Артем Вітко.
Відтак там залишилось 19 нардепів.

Однак невдовзі цю фракцію можуть залишити й інші. Про це сказав нардеп із БПП, назвавши цифру 8.

«У нього у фракції з 21 депутата, 6 людей – бізнес-група, 4 – група Льовочкіна, 2 людини – Ахметов, 2 – публічні обличчя, 6 чоловік – близькі до Ляшка люди, так звана «сім’я» Ляшка», — зазначив один із депутатів від БПП у коментарі УП.

За його словами вийти з фракції може умовна група Андрія Артеменка. Це Ігор Попов, Денис Сілантьєв, Злата Огнєвич. Хоча остання таку можливість не підтвердила.

“Це моя партія і мій лідер. Ситуації бувають різними, я залишаюся в команді”, — заявила Огнєвич.

Як бачимо, екс-голова Тернопільськоі ОДА Юрій Чижмарь через корупційний скандал не збирається покидати ні Радикальну партію ні фракцію.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here