Головна Регіони Хто з нечесних тернополян вдватиме чесність перед Саакашвілі?

Хто з нечесних тернополян вдватиме чесність перед Саакашвілі?

Третього березня, до Тернополя з своїм “Антикорупційним форумом” завітає Михайло Саакашвілі. Цікаво які мухи місцевого значення налетять на його антикорупційний мед?

Але чи зможе він в Україні, і зокрема на Тернопіллі, знайти чесних людей? Як бути з ресурсами? З тими, що людські. З тими, що безпосередньо на місцях. Не йдеться про економіста Сашу Боровика чи якогось знаного грузинського реформатора, котрий допомагає Міхеїлу Ніколозовичу у втіленні його задумів.

 

Мова йде про звичайного тернопільського чиновника, депутата, підприємця, які обов’язково припруться на запланований «Антикорупційний форум», хоча добре знають, що в них за плечима не боротьба з корупцією, а підігрівання їй.

 

Ну скажіть: як можуть заплямовані в різноманітних корупційних справах люди ставати до керма боротьби з корупцією?

 

Ми наразі не будемо називати конкретних прізвищ – просто коли Саакашвілі таки приїде до нашого міста, уважно придивіться, хто буде отиратися біля нього. Чимало волонтерів, керівників громадських організацій покладають великі надії на грузинського політика, тож вони цілком прогнозовано будуть іти в його команді.

 

Але ж біда у тому, що поміж них затешуться і горе-політикани, всілякі політичні підстилки, для яких «яка власть, така й масть». Ті, які завжди «брали, беруть і будуть брати», просто заплямують своєю присутністю навіть найкращу команду найчесніших людей.

 

Як пише «Часопис», вихід в такій ситуації єдиний – запровадити усім охочим боротися з корупцією пройти детектор брехні. Це цілком демократична практика. Дуже навіть поширена на Заході. То чому б і нам не спробувати?

 

До речі, лідер ДемАльянсу Василь Гацько наїхав на екс-депутата Василя Горбаля з цього приводу:

“Саакашвілі швидко зростає в українській політиці. А разом з тим, стає надією не тільки для людей, які хочуть змін, але і для будь-якого” мотлоху “, який прагне повернутися у владні кабінети. Наприклад,” регіонал “Горбаль (екс-депутат Василь Горбаль., – Ред.) став тінню “Руху за очищення”. Колишній заступник Черновецького (екс-мер Києва Леонід Черновецький., – Ред.) Сергій Рудик і голова Держземагентства також не відстає.”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here