Головна Регіони Хвиля протестів чорнобильців шириться… На цей раз Львів

Хвиля протестів чорнобильців шириться… На цей раз Львів

Близько 100 представників Львівського фонду «Діти Чорнобиля Львівщини» захопили приміщення регіонального Пенсійного фонду і оголосили акцію протесту. 
Вони вимагають виплати пенсій і виконання судових рішень з їх нарахування, повідомляє УНІАН з посиланням на голову фонду Валентину Буренок.

За її словами, до протестувальників приєднуються представники районних організацій, а також очікується, що приєднаються афганці.

Учасники акції протесту передали керівництву регіонального Управління ПФУ свої вимоги про виплату їм пенсій у розмірах, передбачених законодавством та відповідно до рішень судів.

«Ми хочемо отримати гарантію, що будуть виплачені заборгованості на підставі рішення судів і виплачені пенсії у повному обсязі. Ми готові після сьогоднішньої попереджувальної акції від завтрашнього дня вдатися до безстрокових акцій з оголошенням голодування. Ми готові голодувати в приміщенні Пенсійного фонду, ніж голодувати вдома, не маючи грошей на прожиття», – зазначила Буренок.

Вона також поінформувала, що у середу чорнобильці не мають наміру залишатися в приміщенні управління ПФУ й очікують на реакцію представників влади.

Проте вже у четвер вранці вони прийдуть сюди за відповіддю і готові розпочати безстрокову акцію протесту, до якої вдалися чорнобильці у Харкові.

Як відомо, з початку 2011 року судами України ухвалено рішення про стягнення з органів Пенсійного фонду коштів на користь 2,5 млн пенсіонерів, зокрема, чорнобильців і дітей війни.

Усього за 10 місяців з рахунків ПФУ стягнуто за рішеннями судів 5,9 млрд грн.

Раніше Пенсійні фонди захоплювали у Донецьку і Харкові. У Донецьку чорнобильці оголосили голодування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here