Головна Регіони Тернопільському ресторатору заборонили займатися бізнесом

Тернопільському ресторатору заборонили займатися бізнесом

скачанные файлыПрокуратура міста Тернополя підтримала у суді державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання підприємцем вимог трудового законодавства. 

Підприємець, який здійснював свою діяльність в сфері громадського харчування, не виплачував належну його працівникам заробітну плату та не оформив їх на роботу, як того вимагає законодавство, не подавав в державні контролюючі органи звітності щодо цих працівників та не перераховував єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, чим порушив також соціальні права вказаних осіб.

В результаті таких дій, чотирьом найманим працівникам було завдано матеріальної шкоди на загальну суму 42 тисячі гривень.

Прокуратура міста Тернополя підтримала в суді державне обвинувачення в рамках відкритого кримінального провадження щодо вчинення підприємцем кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 172 КК України.

Тернопільським міськрайонним судом підприємця визнано винуватим та призначено йому за даним кримінальним правопорушенням покарання у виді позбавлення права займатися діяльністю ресторанів, надання послуг мобільного харчування в його закладі строком на 3 (три) роки.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here