Тернопільських медиків навчать біоетики

  лікар

  лікарНещодавно в м. Тернополі з ініціативи Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я відбулася робоча зустріч декана богословського факультету Українського католицького університету о. д-ра Ігоря Бойка та голови згаданої Комісії УГКЦ о. д-ра Андрія Логіна з ректором Тернопільського державного медичного університету імені І.Я.Горбачевського проф. Леонідом Ковальчуком. Під час зустрічі було досягнуто домовленості про співпрацю в ділянці біоетики.

  Важливо сказати, що при Українському католицькому університеті діє сертифікатна програма з біоетики. Її метою є є гуманізація медицини і виховання пошани до гідності людського життя від зачаття до природної смерті. Це єдина програма в Україні, яка основується на християнських моральних принципах. Саме такі знання дає програма з біоетики, яку впровадили в університеті в м. Тернополі для студентів, лікарів та медсестер, юристів, які працють у сфері медицини, волонтерів та медичних капеланів. Це допоможе в майбутньому покращити роботу в біоетичних комітетах України, хоспісах, лікувальних закладах охорони здоров’я. До проведення програми залучатимуться відомі вчені з університетів Європи та України.

  Вже сьогодні можна докладно ознайомитися з переліком дисциплін та записатися для участі в програмі, зайшовши на сайт медичного університету.

  Повідомив о. Андрій Логін

  Довідка:

  Сертифікатна програма з біоетики була розроблена 2009 року деканом богословського факультету УКУ о. д-ром Ігорем Бойком у співпраці з Комісією УГКЦ душпастирства охорони здоров’я в особі голови комісії п. Стефана Дмитришина та о. д-ра Андрія Логіна, голови підкомісії УГКЦ «За тверезість життя».

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here