Головна Регіони Тернопільським вчителям не вистачає на зарплати

Тернопільським вчителям не вистачає на зарплати

вчитель

вчительЦього річ держава недофінансувала освітню галузь Тернополя майже на 40 мільйонів гривень. Зокрема, понад 15 мільйонів бракувало для виплати зарплати вчителям. Тому місцевим освітянам довелося «вмикати» режим економії. В першу чергу, кошти заощаджували на теплі, пише За Збручем
– У нас по галузі освіти 25 мільйонів витрачається на теплопостачання. Відповідно, 5-10% економії на кожному закладі – це виливається у великі кошти в цілому для міста. Кожен із закладів розробив план економії коштів. Завдяки цьому вдалося дещо перекрити недостатнє фінансування. І до кінця року у нас залишається заборгованість по галузі освіти – 4,7 мільйона гривень. Це зарплата, – повідомив заступник міського голови Леонід Бицюра.
У міській раді сподіваються, що до кінця року цю заборгованість вдасться погасити.
– 15 грудня відбудеться сесія обласної ради. До того часу буде засідання комісії з питань бюджету обласної ради, на якому будуть розглядатися наші звернення. Ми сподіваємось на те, що із того обсягу дотацій, які отримає наша область, ми зможемо дофінансувати освіту, – говорить Леонід Бицюра.
А ось прогнози на наступний рік ще більш невтішні. За попередніми розрахунками, держава недофінансує освітню галузь міста на 46 мільйонів гривень. З них 30 мільйонів – це заробітна плата вчителів і вихователів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here