Головна Регіони Тернопільський “вар’ят” про Притулу: “Він пішов, і ми дальше йдемо”

Тернопільський “вар’ят” про Притулу: “Він пішов, і ми дальше йдемо”

Він жартує з дитинства, а на великих сценах виступає вже 25 років. Це уродженець Тернопільщини, жарти якого знає вся Україна. Володимиром Ковцуном – “Владзьо” з “Вар’яти-шоу”.

Владзьо живе в с.Гнилички, Тернопільської області, розповідають у Тернопільська липа, саме тому у земляка ми вирішили розпитати закулісні історії із «Вар’яти-шоу»: про становище “Вар‘ятів”, новий колектив, плани на майбутнє і чи існуватиме колектив без Сергія Притули, який пішов у політику. Отож, до вашої уваги 7 питань, які актуальні зараз.

— Владзьо, поділіться з нашими читачами над чим зараз працюють «Вар‘яти», є якісь новинки в планах?
— Насправді ми працюємо круглий рік. Основна робота нашого колективу – це написання 2-годинного концерту. І такі ми пишемо кожен місяць. Всі займаються своєю роботою – дуети пишуть мініатюри. Я – монолог. Жогло – пісні. Але якщо розібратися – то ми все пишемо разом. Ми універсальні, бо те, що створили – показуємо на сцені, а це відповідально. Ми і автори, і актори.

— А чи є заплановані проекти?
— Є в нас 2 проекти, які за контрактом я не маю права розголошувати, але скажу, що це стосується гумору. Також ми адаптовуємо серіали – смішно перекладаємо з російської на українську. Пишемо реклами і багато іншого…

— «Вар’яти» жартують на різні теми, а які теми жартів особисто вам найбільше подобаються, чи близькі?
—Мені особисто – побутова тема найбільше до душі. Чоловіки і жінки, батьки – діти, тесть, теща, відпочинок… Це просто невичерпні теми для жартів. Теми сім’ї ніколи не закінчаться. Саме тому ми беремо більшість ситуацій з життя, а воно тільки підкидає нам ще більше цікавих історій. Політичних тем ми майже не використовуємо, тому, що вже не смішно з того, що відбувається.

— От зараз, у час карантину, ви змушені все ж бути у столиці, чи можете працювати, будучи на Тернопільщині?
— Насправді, хто де живе, там і більше часу проводить. Але під час карантину ми всі пороз’їжджалися по селах і містах, до батьків. Ми чекаємо на покращення ситуації, а водночас працюємо. По правді, ми от тільки коли вирушаємо в тур, то з’їжджаємося докупи, а так всі по домах.

— Відомо, що Сергій Притула пішов у політику і зараз у «Варятах» його немає. Скажіть нам чесно, а як учасники «Вар’ятів» зреагували на таку звістку, коли вперше почули?

—Всі відреагували спокійно. Це було виважене рішення Сергія і новий виток його життя. Він пішов, і ми дальше йдемо. Це закономірність життя.

— А як на вашу думку змінився колектив після того як Сергій Притула пішов у політику? Чи взагалі після відходу очільника планують «Вар‘яти» розвиватись надалі?
— В колективі нічого суттєво не змінилося – просто нема Сергія, а так – все, як було. До нас ще прийшли два україномовних стендапери – Свят Марченко з Черкас і Макс Кравець зі Львова. Вони відразу влилися в наш колектив, бо ми давно з ними дружимо. А щодо планів розвиватись, чи зупинятись, то звичайно ми плануємо свою роботу далі. А як без того? Тільки вперед! Все, що стається – це новий виток розвитку колективу. Ми сформований і злагоджений колектив, і все в нас буде добре (тільки би все закінчилось з пандемією). Ми розширимось. «Обсадимося» новими проектами і будемо працювати. Нас люди хочуть бачити, а це означає, що ми потрібні і не маємо права на зупинку.

— Куди зараз запрошують «Вар‘ятів» і чи плануєте їздити містами як раніше і як ви бачите «Вар‘яти-шоу» в майбутньому?
—Зараз відкриваємо для себе нові міста України. За кордон також нас кличуть, але все гальмується карантином. Як тільки все стане на свої місця – ми зразу «в бій». Дуже вже скучили за нашим глядачем.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here