Головна Регіони Тернополян запрошують на платформу особистого зростання

Тернополян запрошують на платформу особистого зростання

Ти молода людина, яка хоче знайти себе в Україні? Безвіз спокушає виїхати за кордон? Відчуваєш, що зможеш впливати на ефективні зміни в країні та стати лідером громадськості, але не знаєш як? Тоді тобі саме час зареєструватись на “Школу громадської активності” – платформу для особистого зростання!

Школа громадської активності – освітній та мобілізаційний проект ГО “Молодіжне об’єднання “Файне місто”, що реалізовується в партнерстві з ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” та ГО “Центр громадського моніторингу та аналітики”. Даний проект відбувається вчетверте, але результати кажуть самі за себе: більшість випускників Школи знайшли себе у громадській діяльності, розпочали власний бізнес та лідерами політичних партій.

Відібрані учасники зможуть прослухати курс тренінгів та семінарів, спрямованих на виховання майбутніх громадських діячів. Навчання поділятиметься на три основні напрямки: молодіжна політика, моніторинг влади та реформа децентралізації. Під час навчання та виїзного семінару студенти дізнаються про:

  • основи проектного менеджменту;
  • ораторське мистецтво;
  • методи прямої демократії;
  • співпрацю зі ЗМІ та владою;
  • пошук можливостей для саморозвитку і партнерів для проектів;
  • знайомство із відомими політиками та бізнесменами Тернополя;
  • та багато іншого.

Щоб не пропустити такої можливості для саморозвитку, потрібно зареєструватись за посиланням: http://bit.ly/SGA_4 Прийом анкет здійснюється до 17 квітня.

За детальнішою інформацією звертайтесь до Юлії Янчинської (+380680389391, faynemisto@gmail.com)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here