Головна Регіони Соцмережами шириться небезпечний флешмоб

Соцмережами шириться небезпечний флешмоб

Тернополянок попереджають про небезпечний “Різдвяний флешмоб”, який шириться соціальними мережами.
Оргнізатора такого збору персональних даних про дітей неможливо вирахувати, як і людей які ними розпоряджатимуться. Те, що ваша дитина не отрмає очікуваних десятка подарунків від незнайомців, не є набільшою втратою, найгірше що ви віддаєте дані про адресу проживання, вподобання і вік своїх дітей якими можуть скористатися не чисті на руку особи.
Суть флешмобу зводиться до того, щоб ділитися з незнайомими людьми особистими даними дитини, відправляти один подарунок, а отримувати одразу сім. У поліції попереджають: це піраміда, що становить загрозу для безпеки дітей. Під час флешмобу батьки повинні відправити абсолютно незнайомим людям особисті дані дітей – ім’я, адресу, вік і навіть невеликий опис дитини (нібито для того, щоб можна було вибрати подарунок для конкретної дитини).
Поліція закликає батьків не вестися на такі хитрощі та не брати участі в подібних акціях. Якщо хочете порадувати дитину, самі купіть їй подарунок. Користі від цього буде значно більше, ніж від того, що ви поділитеся даними дитини з незнайомими людьми, зазначають у поліції. Піраміда – це система, за якої прибуток отримує тільки організатор і перші учасники за рахунок інших. На пострадянському просторі піраміда отримала популярність завдяки створеній Сергієм Мавроді фінансовій системі МММ. Учасники МММ у результаті втратили мільярди рублів.

«У цьому Різдвяному флешмобі не можна виявити конкретного організатора, який міг би нажитися за чужий рахунок, проте ця акція особливо небезпечна, оскільки ви не знаєте, в чиї руки потраплять дані ваших дітей і з якою метою вони будуть використані», — попереджають у поліції.
Джерело: DELFI.lv

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here