Головна Регіони Росіянка розмальована як самовар зіпсувала настрій тернополянам в Лодзі

Росіянка розмальована як самовар зіпсувала настрій тернополянам в Лодзі

Делегація Тернопільщини перебуває на форумі “Україна-ЄС” в польському Лодзі. Міський голова Збаража Роман Полікровський вражений поведінкою росіян на форумі.

“Навіть на Форумі Україна-ЄС москалі хочуть псувати нам життя. Щойно депутатка держдуми росії задала питання доповідачам, з чого вони взяли, що в Україні є агресія росії. У відповідь на це весь зал розразився реготом а модератор відповів, що якщо взриваються бомби, стріляють ракетами, їздять танки і гинуть люди на сході України – то це війна! Війна не зі сторони США, Німечини чи Турції і весь світ це розуміє!!! А ви запитуєте про агрессію??? Кожна його теза супроводжувалась гучними оплесками! Дмитро Шимків – доповідач з України, відповів жорстко що дії росії – це “поцілунок смерті”, більше 6 тис. російських солдат зараз воюють на території України, росія анексувала Крим, російські танки обстрілюють наш народ, на анексованих територіях розраховуться російським рублем – чи ще плтрібні докази??? Путіну не вдасться досягти своєї мети і санкції проти росії досягнуть мети й росія впаде на коліна! Нам не потрібні ваші поцілунки смерті, просто залиште в спокої Україну! Зал знову розразився гучними і довготривалими оплесками!!! Ця депутатка сидить дуже близько біля нашої делегації і викликає величезну відразу і гнів((( P.S. Після закінчення 1 блоку велика кількість журналістів і представників окружили російську делегацію і я (людина виважена і толерантна) запропонував москалям перестати брехати всьому світу і самим вірити в цю брехню, послав їх… геть з України ( зробив це звичайно українською мовою і отримав від цього колосальне задоволення)!!! Після цього особисто подякував Кшиштофу Становскі, який і був модератором, що підтримав Україну!”

“Події відбуваються в Лодзі на Економічному форумі Україна-ЄС). Це ті дві особи, які дуже не люблять Україну і яким дуже хотілось дати по шиї (але, на жаль в середовищі дипломатів так не заведено). Після цього, в фойє ця мадам підійшла і запропонувала випити кави і сказала “Давайтє дружіть” (виявляється заповажала) на що отримала відказ. Висновок – москалі розуміють тільки мову агресії і починають когось поважати тільки, як добре “отримають на горіхи”. P.S. москалі – то страшна чума і їм навіть мене вдалось вивести з рівноваги! P.P.S. Даруйте за гнівний, непритаманний мені пост. Слава Україні!” – додав Роман Полікровський

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here