Головна Регіони Ринок праці в Тернополі: популярні вакансії та рівень зарплати

Ринок праці в Тернополі: популярні вакансії та рівень зарплати

Перша онлайн-платформа з пошуку роботи в Україні robota.ua проаналізувала кількість розміщених вакансій і резюме в Тернополі та ділиться результатами дослідження. 

Популярні професії

Ми переглянули, яких спеціалістів найчастіше шукали роботодавці в Тернополі останнім часом. П’ятірка найпопулярніших професій зараз виглядає так:

 1. Менеджер із продажу
 2. Працівник держустанови
 3. Торговий представник із власним авто
 4. Торговий представник 
 5. Продавець

Зарплата 

В середньому роботодавці в Тернополі пропонували пошукачам 9 000 грн за результатами моніторингу останніх трьох місяців. При цьому запити кандидатів дещо вищі: вони прохають в середньому 10 000 грн*.

*При підрахунку враховувалися лише вакансії та резюме зі вказаними заробітними платами. robota.ua не несе відповідальності за коректність вказаного роботодавцями рівня зарплати.

Але є й вакансії, в яких пропонують значно більше. Наприклад, програмісту 1С — 52 500 грн, а будівельникам та фасадникам — 50 000 грн. 

На графіку можна побачити й активність тернопільського ринку праці за останні три місяці: на 2 092 вакансії припадає 9 815 кандидатів. 

Де ще чекають на українців

Жителів нашої країни активно запрошують на роботу до інших країн. Найчастіше пропозиції надходять з Польщі, Чехії, Німеччини, Литви та Ізраїлю. 

Серед найзатребуваніших вакансій у 2021 році там:

 • робочі спеціальності на виробництво
 • працівники складського господарства
 • водії
 • робочі спеціальності на будівництво 
 • робітники без кваліфікації
 • інженери-електрики
 • персонал для дому

Зазначимо, що в середньому закордонні роботодавці пропонують українцям трішки більше 40 000 грн. 

Слідкувати за ситуацією на ринку праці можна за допомогою інструменту Прозора Робота. Він доступний для всіх користувачів robota.ua безкоштовно у будь-який час. 

***

У 2020 році robota.ua запустила програму підтримки українського бізнесу, яка продовжується й досі. У рамках цієї програми кожен роботодавець може безкоштовно розміщувати або продовжувати одну вакансію та відкривати 10 контактів кандидатів у найбільшій в Україні базі резюме.

Автоматичне нарахування безкоштовного сервісу відбувається першого числа кожного місяця в особистому кабінеті роботодавця. Щоб скористатися послугою, потрібно бути зареєстрованим на robota.ua. 

Вдалих пошуків!