Реалізація алкоголю нижче мінімальної ціни «обійшлася» одному із підприємств Тернопілля у 532 тис. грн.

  алкоголь

  алкогольЗа результатами моніторингу цін на алкогольні напої в закладах роздрібної мережі та місць зберігання оптових партій алкогольних напоїв та тютюнових виробів проведено фактичну перевірку одного із суб’єктів

  господарювання Збаражчини, якою встановлено факт здійснення оптової торгівлі горілкою за цінами, нижчими за встановлені мінімальні оптово-відпускні ціни на такі напої та факт транспортування горілки без відмітки представника органу державної податкової служби на товарно-транспортній накладній. За порушення законодавства в сфері регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів застосовано 532 тис.грн. фінансових санкцій.

  Іншою перевіркою одного із суб’єктів підприємництва Бучацького району встановлено несплату відповідних коштів, витрачених на розповсюдження реклами алкогольних напоїв у межах України, за що додатково нараховано понад 250 тис. грн.

  Також нещодавно у одного із суб’єктів господарської діяльності виявлено факт зберігання сигарет, позначених марками акцизного податку з ознаками підробки. Проводиться експертиза.

   

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here