Головна Регіони Проживання тернопільських нардепів обходиться державі майже 1,5 млн. грн. в рік

Проживання тернопільських нардепів обходиться державі майже 1,5 млн. грн. в рік

депутат

депутатНа проживання одного депутата з Тернопільщини держава витрачає 500 грн. в день. Від Тернопільщини пройшло аж вісім народних обранців. Відтак протягом року за їхні готельні номери держава викладе близько 1,5 млн. грн.

“Нардепи з Тернопільщини живуть у готелі. Зараз у Верховній Раді немає коштів на квартири. Це питання, яке вже треба закривати. Уже в парламенті ніхто квартир давати й отримувати не буде. Ми живемо багато років у готелях і далі будемо так жити”, – повідомив нардеп від ВО “Батьківщина” Василь Деревляний.

Готельний номер зберігається за депутатами протягом року, незалежно від того, працює Верховна Рада чи перебуває на канікулах. До речі, відпустка нардепів майже пропорційна їхньому робочому графіку, тому в результаті майже половину сплачених коштів держава викидає на вітер.

За словами Василя Деревляного, найкращим варіантом для депутатів було б проживання у службових квартирах, але для цього необхідна воля цілого парламенту. Навряд чи багато депутатів пішли б на такий крок, адже приватизувати таке житло не можливо.

На сьогодні близько 180 народних депутатів живуть у готелях “Київ”, “Україна” і “Національний». Як повідомив Василь Деревляний, «депутатські апартаменти» мають 12 квадратних метрів. «Часом доводиться бачити, як більшість народних депутатів у вестибюлі сидять. Там є невеликий бар, і вони на кріслах п’ють каву».

Юлія Міщук («Номер один»)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here