Податкова розповіла як бореться зі злочинцями

  злочинМайже півтори тисячі злочинів викрито податкової міліцією з початку року, дев’ять з десяти яких – тяжкі та особливо тяжкі

  Про це повідомив перший заступник Голови ДПС України – начальник податкової міліції Андрій Головач під час розширеної виїзної оперативної наради податкової міліції у Львові.
  «Головне у роботі податкової міліції – мінімізація втрат бюджету, а не ув’язнення злочинців. Ті, хто порушує закон, змушені будуть повернути державі все до копійки. І заплатити при цьому справедливі штрафи. Загалом на сьогодні, по всіх кримінальних справах, що порушено та розслідуються за матеріалами податкової міліції, відшкодовано бюджету майже півмільярда гривень», – підкреслив керівник.
  За січень-березень 2012 року до суду з обвинувальними висновками скеровано кримінальні справи по 631 злочину, які були порушені за матеріалами податкової міліції, з них більше 70 відсотків – тяжких та особливо тяжких.
  У цьому році слідчими податкової міліції розслідувалось 9 кримінальних справ про злочини, вчинені організованими групами і злочинними організаціями, з яких 4 справи вже направлено до суду, повідомили у прес-службі ДПС України.

  Нагадаємо, що тиждень тому на взятці 750 тисяч гривень “погорів” головний податковий міліціонер Тернопільщини.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here